• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 984-1287-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری جشنواره رضوی در چهارمحال و بختیاری به سال سیزدهم رسید

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به سابقه ۱۳ ساله برگزاری جشنواره رضوی در استان، گفت: در ده سال نخست این جشنواره در قالب ادبیات کودک و نوجوان برگزار شد و در سه سال اخیر با تغییر عنوان به «تولید کتاب رضوی»، به کار خود ادامه می‌دهد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری- جواد کارگران 18 تیرماه در جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع)، اظهار کرد: جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در روز میلاد حضرت شاهچراغ (ع) و از مجموعه برنامه‌های دهه کرامت با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد، ستاد کانون‌های مساجد و کانون فکری کودکان و نوجوانان در راستای ایجاد اوقاتی شاد برگزار می‌شود.
وی با اشاره به سابقه ۱۳ ساله برگزاری جشنواره رضوی در استان، تصریح کرد: ده سال نخست این جشنواره در قالب ادبیات کودک و نوجوان برگزار شد و در سه سال اخیر با تغییر عنوان به «تولید کتاب رضوی» به کار خود ادامه می‌دهد.
کارگران با بیان اینکه امسال برگزاری برنامه جدیدی با عنوان «شب‌های فرهنگ رضوی» به استان‌ها ابلاغ شده است، خاطرنشان کرد: این برنامه شامل بخش‌های متنوعی از جمله سخنرانی و جنگ‌های شادی برگزار می‌شود و در تمامی شهرستان‌های استان در حال برگزاری بوده که با استقبال خوبی مواجه شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: