• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 984-287-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جشنواره کتابخوانی رضوی زمینه شناخت سیره ائمه معصومین(ع) را فراهم می‌کند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری گفت: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی زمینه آشنایی با سیره، زندگی و شناخت منش ائمه معصومین (ع) را فراهم می‌کند.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - علی ملک‌پور با اشاره به برگزاری نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی، اظهار کرد: کتاب و کتابخوانی مسیر زندگی را روشن و آینده را درخشان رقم خواهد زد، بنابراین برای دستیابی به موفقیت باید سطح آگاهی و بینش افراد ارتقا یابد تا بتوانند راه صحیح را انتخاب کنند.
وی با اشاره به محتوای غنی کتاب‌های معرفی شده در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی کشور در راستای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی است و الگوگیری از سیره ائمه اطهار(ع) به ویژه دستگیری از مستمندان، گذشت، مهربانی و بردباری از مباحثی است که می‌توان با مطالعه این کتاب‌ها به آن‌ها دست یافت.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان توجه سیاستگذاران این جشنواره به گروه‌های مختلف سنی را به عنوان یکی از نقاط قوت این جشنواره دانست و تصریح کرد: کتاب‌های در نظر گرفته شده در این جشنواره  با توجه به نیاز سنین مختلف معرفی شده و زمینه آشنایی تمام گروه‌های سنی را با زندگی امام هشتم شیعیان و خاندان پاک و مطهر ایشان فراهم می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: مشارکت خانواده کمیته امداد (ره) در این جشنواره مایه برکت مجموعه و راهی برای تکرار مضامین اخلاقی و معنوی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: