• دوشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 983-5814-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جوانان درگير مسائل اجتماعی و فرهنگی شوند


استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:  بهتر است جوانان درگیر مسائل اجتماعی و انجام کارهای فرهنگی، هنری و سیاسی شوند تا به سراغ برخی از کارها که موجب به بطالت گذراندن وقت آن‌ها می‌شود، سوق پیدا نکنند.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - اقبال عباسی 20 خردادماه در کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی و ستاد کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی استان، اظهار کرد: افراد متخصصی در این کارگروه حضور دارند که نمی‌توانند به خوبی مسائل اجتماعی و فرهنگی را برطرف کنند.
وی با اشاره به اینکه انجام مسائل اجتماعی و فرهنگی صرفا نیازمند تامین اعتبار نیست، افزود: سالانه بیش از 200 میلیارد تومان اعتبار در حوزه فرهنگی و اجتماعی استان هزینه می‌شود که دو میلیارد تومان برای پیشگیری و کنترل آسیب‌ها است.
عباسی ادامه داد: 20 درصد از اعتبارات استان صرف مباحث فرهنگی می‌شود که متاسفانه جوابگو نیست و باید علت مشخص شود.
استاندار بیان کرد: جلب اعتماد مردم جامعه به پول ارتباطی ندارد بلکه صادق و درستکار بودن موجب جلب اعتماد مردم می‌شود.
وی اضافه کرد: بایستی هدفگذاری، برنامه‌ریزی، هماهنگی بین دستگاهی و پیگیری برای اجرایی شدن مباحث انجام شود.
عباسی افزود: اگر کار کارشناسی و مطالعه شده، به صورت دقیق اجرا نشود نتیجه‌ای حاصل نخواهد شد، همچنین لازم است از تعدادی افراد صاحب‌نظر در این‌گونه جلسات به منظور استفاده از نظرات در مسائل فرهنگی استفاده شود.
وی گفت: بهتر است جوانان درگیر مسائل اجتماعی و انجام کارهای فرهنگی، هنری و سیاسی شوند تا به سراغ برخی از کارها که موجب به بطالت گذراندن وقت آن‌ها می‌شود، سوق پیدا نکنند.
استاندار خاطرنشان کرد: بایستی پیشنهادات در قالب امکانات موجود گنجانده شود، همچنین باید از ظرفیت بخش خصوصی و خیرین برای انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی استفاده شود گرچه از ظرفیت بخش خصوصی غافل هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: