• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 983-4314-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان از هشت خردادماه تا 31 تیرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – سید حفیظ‌الله فاضلی با اشاره به اینکه ثبت‌نام جشنواره کارآفرینان برتر در سه بخش خدمات، کشاورزی و صنعت است، اظهار کرد: هر ساله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف شناسایی کارآفرینان و انتخاب و معرفی آن‌ها به عنوان الگوهای برتر به آحاد جامعه مخصوصا جوانان، اقدام به برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر می‌کند.
وی با بیان اینکه هدف از برگزاری جشنواره شناسایی و انتخاب افرادی است که تلاش‌های آن‌ها توانسته تحول قابل توجهی بر صنعت پیرامون آن‌ها ایجاد کند، افزود: توسعه و ترویج فرهنگ کار آفرینی، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار، هم‌افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور از دیگر مهم‌ترین اهداف این جشنواره است.
فاضلی خاطرنشان کرد: کارآفرینان برای شرکت در سیزدهیمن جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان می‌توانند برای ثبت‌نام از هشت خردادماه تا 31 تیرماه به سامانه جشنواره کارآفرینان برتر مراجعه کنند.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: