• شنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 983-785-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جشنواره‌های ملی - استانی در چهارمحال و بختیاری به صورت هدفمند برگزار شوند


استاندار چهارمحال و بختیاری بر برگزاری هدفمند جشنواره‌ها و همایش‌های ملی استانی در استان تاکید کرد و گفت: باید برنامه‌ها متفاوت‌تر از گذشته برگزار شده و این امر مورد توجه همگان قرار گیرد، همچنین لازم است علاوه بر ورود خیرین برای امر مدرسه‌سازی، بخش خصوصی وارد این کار شود.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اقبال عباسی چهارم خردادماه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: کسانی که از تجربیات گذشته استفاده می‌کنند و فرصت‌های حال را رصد و از آن‌ها بهره‌برداری می‌کنند به آینده امیدوار و موفق هستند.
وی با اشاره به ملاقات چند روز گذشته با وزیر آموزش و پرورش، افزود: وزیر برای سفر به استان قول مساعد دادند که لازم است آماری از مسائل و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری، ساخت و ساز و تجهیزات مدارس، مدارس تخریبی و جذب نیروی انسانی تهیه شود.
عباسی گفت: لازم است برنامه‌ریزی‌های مناسب در خصوص اوقات فراغت دانش‌آموزان در تابستان و بهره‌گیری از مراکز آموزشی از هم اکنون انجام شود.
وی بر برگزاری هدفمند جشنواره‌ها و همایش‌های ملی استانی در استان تاکید کرد و گفت: باید برنامه‌ها متفاوت‌تر از گذشته برگزار شوند و این امر مورد توجه همگان قرار گیرد، همچنین لازم است علاوه بر ورود خیرین برای امر مدرسه‌سازی، بخش خصوصی وارد این کار شود.
استاندار در خصوص استعدادهای درخشان، تصریح کرد: بایستی طرحی برای استعدادهای درخشان تهیه و به طور کامل تبیین شود و در این برنامه نوع آموزش‌ها مشخص شود.
وی خاطرنشان کرد: لازم است بخشی از املاک آموزش و پرورش برای امر آموزشی، تربیتی و ورزشی تغییر کاربری داده شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: