• شنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 981-20514-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کارگران؛ بازوان حرکت جامعه به سمت رشد و شکوفایی هستند

مدیرکل تعاون، کار رو رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: امروزه کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی محسوب می‌شوند.
سید حفیظ‌الله فاضلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با اشاره به اینکه در تقویم رسمی نامگذاری هفته کار و کارگر از پنجم تا 11 اردیبهشت‌ماه است، اظهار کرد: هفته کارگر فرصت مغتنمی برای معرفی دستاوردهای ارزنده آن‌ها در کشور است.
وی افزود: در این هفته علاوه بر ارج نهادن از خدمات کارگران در رونق اقتصاد و تولید، باید دستاوردها و عملکرد مثبت در حوزه اشتغال و کار به مردم معرفی شود زیرا امروزه کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی محسوب می‌شوند.
فاضلی با اشاره به نقش کارگران در مسئله رونق تولید، گفت: کارگران در محقق شدن شعار سال نقش بسیاری دارند.
وی بیان کرد: لازم است در این هفته از زحمات کارگرانی که در توسعه اقتصادی کشور نقش اساسی را بر عهده دارند، قدردانی کرد و به این قشر از جامعه توجه ویژه‌ای صورت گیرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تجلیل از کارگران نمونه استانی، برگزاری مسابقات ورزشی، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار کارگران با مسئولان استانی، دیدار با خانواده شهدای کارگری استان و ... را از جمله برنامه‌های این هفته برشمرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: