• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 981-1087-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کسب رتبه دوم جشنواه ملی عکس ایثار توسط عکاس چهارمحال و بختیاری

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از کسب رتبه دوم، توسط هنرمند هم استانی در جشنواره ملی عکس ایثار و جلوه‌های ایثار خبر داد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - شهرام فرجی از کسب رتبه دوم هنرمند استان در جشنواره ملی عکس ایثار خبر داد و افزود: مراسم اختتامیه و اهدای جوایز منتخبان جشنواره ملی عکس ایثار و جلوه‌های ایثار در سیل شیراز، ٢٥ فروردین ‌ماه در سینما فرهنگ مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس برگزار شد که احمد تاجی هنرمند استان چهارمحال و بختیاری توانست رتبه دوم این جشنواره را کسب کند.
وی تصریح کرد: این مسابقه با مصداق ایثار اجتماعی، ایثار در خانواده، ایثار در محل کار و ... در آستانه بزرگداشت روز شهید در اسفند ماه سال گذشته برگزار شد که ٢٧ استان در این جشنواره شرکت کردند که در مجموع یک‌هزار و ٣٠٠ اثر از ١٦٠ هنرمند به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و در نهایت ٢٣ اسفند ماه با حضور داوران جشنواره، آثار، مورد بررسی قرار گرفتند و ٥٠ اثر از ٣٩ عکاس انتخاب شد که مراسم اختتامیه و اهدای جوایز منتخبان جشنواره ملی عکس ایثار و جلوه‌های ایثار در سیل شیراز، ٢٥ فروردین‌ ماه در سینما فرهنگ  مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس برگزار شد.
فرجی خاطرنشان کرد:  آثار منتخب نمایشگاهی از ٢٥ لغایت ٣٠ فروردین‌ ماه ١٣٩٨ در مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس به نمایش در می‌آیند.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: