• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9710-10314-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پیست اتومبیل‌رانی در شهرکرد راه‌اندازی می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری گفت: اعتبار لازم برای ساخت یک پیست اتومبیل‌رانی در مرکز استان تامین خواهد شد.
عبدالرضا علی‌محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – بااشاره به توقیف خودروی رانندگانی که در خیابان هنجار شکنی کرده و موجب مزاحمت برای شهروندان شدند، اظهار کرد: این رانندگان به منظور اقدامات پیشگیرانه، کلاس‌های طرح امید را گذراندند.
وی افزود: در این خصوص مکاتبه با استاندار انجام شده تا مکانی برای تخلیه هیجانات جوانان علاقمند به اتومبیل‌رانی در نظر گرفته شود که هماهنگی لازم نیز با رئیس هیات اتومبیل‌رانی استان انجام شد و در نهایت مقررشد تا اعتبار لازم برای ساخت یک پیست اتومبیل‌رانی در مرکز استان تامین شود.
علی‌محمدی تصریح کرد: با آماده‌سازی پیست اومبیل‌رانی در مرکز استان، افراد علاقمند به این رشته ورزشی بدون ایجاد مزاحمت برای شهروندان می‌توانند هیجانات خود را نیز تخلیه کنند.
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرکرد خاطرنشان‌کرد: پیگیری لازم برای آماده‌سازی پیست اتومبیل‌رانی مرکز استان انجام خواهد شد. 
وی در پایان از جوانان با فرهنگ استان خواست تا آماده شدن پیست اتومبیل‌رانی در شهر شهرکرد از هرگونه ایجاد مزاحمت برای شهروندان خوداری کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: