• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9710-3214-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شانه‌سازی ۱۱ کیلومتر از محور گندمان - حسین آباد - سناجان

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بروجن گفت: ۱۱ کیلومتر از محور روستایی و گردشگری گندمان - حسین آباد - سناجان در قالب طرح گسترده آرامسازی، شانه‌سازی جاده‌ای و ایمن سازی در حال انجام است. 
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - اسماعیل داورپناه اظهار کرد: در راستای افزایش ضریب ایمنی و کاهش حوادث جاده‌ای، در قالب اجرای طرحی امانی افزون بر ۱۱ کیلومتر از محور جاده‌ روستایی و گردشگری گندمان - حسین آباد - سناجان، که محور ارتباطی ۱۲ روستا و همچنین مسیر گردشگری تالاب گندمان است، آرامسازی و ایمن‌سازی آن در حال اجرا است. 
  
وی افزود: با توجه به اینکه محورهای جاده‌ای این منطقه به عنوان یک محور گردشگری حائز اهمیت خاصی هستند، تأمین و ارتقا ایمنی آن‌ها در اولویت برنامه‌های این اداره قرار دارد. 
  
داورپناه با بیان اینکه برای اجرای عملیات شانه سازی اخیر افزون بر ۱۵۰۰ متر مکعب بار ریزی انجام شده، گفت: اصلاح شیب شیروانی، رفع افتادگی شانه راه، ایمن سازی دهانه پل‌ها، نصب تابلو علایم و... در زمره آیتم‌های اجرایی عملیات شانه سازی و آرامسازی اخیر بوده که در سطح راه‌های این بخش عملیاتی و اجرایی شده است. 
  
وی در ادامه تصریح کرد:  در محور فوق در طرفین جاده عملیات آرامسازی و شانه سازی در حال اجرا است. 
  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بروجن گفت: ده‌ها نفر عوامل راهدار ضمن بهره‌مندی از انواع ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین این اداره، نسبت به اجرای عملیات یاد شده فعالیت دارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: