• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9710-685-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کاظمی: تحقیق و مطالعه بیشتر موجب تصمیم‌گیری بهتر در زمینه مسائل آبی می‌شد

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در زمینه آب با توجه به اطلاعات و ارقامی که وجود داشت، بر روی برخی ازمسائل استان تحقیق و مطالعه بیشتری صورت گرفته بود شاید بهتر می‌‎توانستیم در این زمینه تصمیم‌گیری کنیم. 
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – علی کاظمی ششم دی‌ماه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، اظهار کرد: سیاست‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و هدف بودجه‌ریزی‌ در کشور، مبتنی بر عملکرد است که این امر از سال گذشته آغاز شده و امسال نیز بر همین اساس است و باید به دنبال سه موضوع شفافیت، اشتغال و عملکرد برای درآمدهای استانی باشیم. 
وی افزود: یکی از مسائل مهم در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان این است که مسائل کاملا رصد شوند و طبق توافق‌نامه‌هایی که دولت در سازمان مدیریت و برنامه‌‎ریزی کشور با وزارتخانه‌ها در خصوص اشتغال منعقد کرده است باید در استان این امر مورد توجه قرار گیرد و مدیریت‌های اجرایی با توجه به توافق‌نامه‌ها نسبت به عملیاتی کردن اشتغال گام بردارند. 
کاظمی در ادامه با اشاره به اینکه پژوهش‌ و تحقیق به سه دسته کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت تقسیم‌بندی می‌شود، تصریح کرد: ممکن است مطالعات پژوهشی 20 سال طول بکشد و دارای نتایج عملیاتی باشد، بنابراین نباید صرفا مدت زمان خاصی برای پژوهش‌ها در نظر گرفته شود. 
وی در خصوص تحقیق و پژوهش بر روی بحث آب، بیان کرد: شاید برخی از وزارتخانه‌ها با توجه به لابی‌ها و مسائل پشت‌ پرده‌ای که وجود دارند تمایلی نداشته باشند در این زمینه ورود کنند. 
نماینده شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس گفت: اگر در زمینه آب با توجه به اطلاعات و ارقامی که وجود داشت، بر روی برخی از مسائل استان تحقیق و مطالعه بیشتری صورت گرفته بود شاید بهتر می‌‎توانستیم در این زمینه تصمیم‌گیری کنیم. 
وی خاطرنشان کرد: لازم است برنامه‌هایی که نیازمند علم روز هستند را عملیاتی و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنیم و در آن زمینه مطالعات صورت گیرد. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: