• چهارشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9710-2814-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری:

احداث 1851واحدهای مسکونی در چهارمحال و بختیاری از اقدامات اساسی است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: احداث 1851واحدهای مسکونی یکی از اقدامات اساسی بوده که به مالکان بافت فرسوده به هر واحد 40 میلیون تومان تسهیلات شش درصدی و 60 میلیون تومان تسهیلات 18 درصدی اعطا خواهد شد. 
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اقبال عباسی پنجم دی‌ماه در ستاد اقتصاد مقاومتی استان، اظهار با اشاره به احداث 1851 واحد مسکونی در بافت فرسوده استان، اظهار کرد: بایستی مردم، پیمانکاران، شهرداران و فرمانداران اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کنند. 
وی افزود: احداث این واحدهای مسکونی یکی از اقدامات اساسی بوده  که به مالکان بافت فرسوده به هر واحد 40 میلیون تومان تسهیلات شش درصدی و 60 میلیون تومان تسهیلات 18 درصدی اعطا خواهد شد. 
عباسی تصریح کرد کرد: اگر شرکت‌های انبوه سازان، سرمایه‌گذاران و... اطلاعات دقیق از این پروژه داشته باشند با مشارکت با مالکان بافت فرسوده، پروژه را انجام خواهند داد. 
وی خاطرنشان کرد: صاحبان املاک در بافت فرسوده موظف هستند ملک خود را در اختیار اجرا کنندگان طرح قرار داده تا این واحدهای مسکونی احداث شوند. 
عباسی تاکید کرد: در هر جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی گزارش بافت فرسوده به منظور احداث 1851 واحد مسکونی ارائه شده و اقدامات لازم همچون واگذاری املاک پیگیری شود. 
وی در ادامه در خصوص استفاده از پساب تصفیه خانه فاضلاب شهرکرد، گفت: مراحل تخصیص به متقاضیان در قالب یک طرح، ابلاغ و مشخص شود و به یک سرمایه‌گذار واگذار شده تا پساب‌ را جمع‌آوری کرده و به مقدار مورد نیاز به متقاضیان به فروش برساند که این امر از احداث چند تصفیه خانه بهتر است. 
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی در ستاد اقتصاد مقاومتی موظف به ارائه برنامه‌‌های مرتبط با ستاد هستند. 
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کوروش نادری بیان کرد: به منظور تخصیص پساب تصفیه خانه فاضلاب شهرکرد حدود 470 لیتر در ثانیه،  اخذ درخواست متقاضیان استفاده از پساب در حوزه صنعت و فضای سبز صورت گرفته و تخصیص پساب به متقاضیان نیز در کمیته مدیریت منابع آب شرکت آب منطقه‌ای استان انجام شده است. 
رئیس جهاد کشاورزی استان ذبیح‌الله‌ غریب گفت: برخی از دشت‌های استان ممنوعه شده و لازم است آبخوان‌ها تقویت شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: