• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 979-8214-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ارزیابی سالانه عملکرد دستگاه‌ها، ارزیابی مجموعه فعالیت یک دستگاه اجرایی است

استاندار چهارمحال و بختیاری ارزیابی سالانه عملکرد دستگاه‌ها در حقیقت ارزیابی مجموعه فعالیت یک دستگاه اجرایی است نه مدیر آن دستگاه، افزود: در این ارزیابی مشخص خواهد شد دستگاه‌های اجرایی که چقدر به سیاست کشور، تکریم ارباب رجوع و ... توجه داشتند که در نهایت امتیازی را کسب خواهند کرد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری -  اقبال عباسی در شورای راهبری توسعه مدیریت استان، اظهار کرد: باید هدف شورای راهبری توسعه مدیریت استان به درستی تبیین شده تا دست‌یابی به اهداف حاصل شود.
وی با بیان اینکه ارزیابی سالانه عملکرد دستگاه‌ها در حقیقت ارزیابی مجموعه فعالیت یک دستگاه اجرایی است نه مدیر آن دستگاه، افزود: در این ارزیابی مشخص خواهد شد دستگاه‌های اجرایی که چقدر به سیاست کشور، تکریم ارباب رجوع و ... توجه داشتند که در نهایت امتیازی را کسب خواهند کرد.
عباسی تصریح کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تحول در نظام اداری به همراه بهبود شاخص‌های ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی را در مدنظر قرار دهد.
عباسی با بیان اینکه شخصی‌نگری، سیاسی‌بازی و سلیقه محوری در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی و مدیران کل هیچ نقشی ندارد، عنوان کرد: توجه دقیق به شاخص‌های تعیین شده به منظور ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان موجب تقویت رعایت عدالت می‌شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: عملکرد دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری در راه اندازی میزخدمت در جلسه بعدی شورای راهبری توسعه مدیریت استان ارائه شود.
معاون سازمان برنامه و بودجه استان ریاحی نیز اظهار کرد: این شورا در سال 93 در استان شکل گرفته است و یک مرجع صلاحیت‌دار تصمیم‌گیر است.
وی پیش‌بینی مناسب اجرای برنامه‌ها، مدیریت عملکرد دستگاه‌ها، هدایت و راهبری دستگاه‌های اجرایی در خصوص اجرای برنامه‌ها را برخی از وظایف شورای راهبری توسعه استان برشمرد و گفت:نشست‌های شورای راهبری توسعه مدیریت استان هر سه‌ماه یک‌بار برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: