• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 979-1085-5
  • خبرنگار : 99
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سردار نقدی: رسیدن به چهل سالگی انقلاب یک حادثه استثنایی در جهان است

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و رسیدن آن به چهل سالگی یک حادثه استثنایی در جهان است، گفت: اکنون همه کشور باید در جشن باشد اما  به دلیل  ایجاد یک فضای جعلی و  واقعیت‌های جعلی این پیروزی را از خاطر ما برده‌اند. 
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – سردار محمدرضا نقدی 14 آذرماه در همایش تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی، گفت: در صده اخیر انقلاب‌های روسیه، چین و فرانسه سرکوب و نابود شدند و انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که به چهل سالگی خود رسیده است. 
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و رسیدن آن به چهل سالگی یک حادثه استثنایی در جهان است، افزود: اکنون همه کشور باید در جشن باشد اما  به دلیل  ایجاد یک فضای جعلی و  واقعیت‌های جعلی این پیروزی را از خاطر ما برده‌اند. 
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به دوران خفقان‌آور قبل از انقلاب و حکومت کردن انگلیس و آمریکا بر کشور، اظهار کرد: انقلاب اسلامی مردم را بر سرنوشت خودشان حاکم کرد و اجازه نداد زیر سایه بیگانگان باشیم. 
سردار نقدی تصریح کرد: رسالت انقلاب اسلامی استقلال بود که اکنون ایران مستقل‌ترین کشور دنیاست، آزادی بود که ایران نهضت آزادی بخش در جهان است و جمهوریت بود که مردم سالاری ایران در جهان نظیر ندارد. 
وی با اشاره به اینکه دشمنان داخلی و خارجی بارها می‌خواستند انتخابات را باطل کنند و مردم سالاری را زیر سوال ببرند، ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب و ولایت فقیه ملتزم به مردم سالاری دینی است و هرگز اجازه این کار را ندادند و به آرا مردم احترام گذاشته‌اند. 
 معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه انقلابی که مسیر تاریخ بشریت را تغییر داد و تمام محاسبات جهانی را بهم ریخت را نباید با گرانی و ارزانی مقایسه کنیم، گفت: وضع کنونی اقتصاد جامعه حاصل انتخاب اکثریت مردم است و انقلاب، ارزش‌های انقلاب و رهبری نقشی در گرانی ندارند. 
سردار نقدی با بیان اینکه امروز در کشور سرمایه‌های بسیاری برای رشد اقتصادی وجود دارد، اظهار کرد: مسئولین باید از ظرفیت‌های موجود کشور استفاده کنند و به شرایط اقتصادی سخت مردم پایان دهند. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: