• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 979-885-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری:

بازآفرینی شهری نیازمند همکاری و همراهی همه بخش‌های مرتبط است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اجرایی شدن دستور و تاکید رئیس جمهور مبنی بر بازآفرینی شهری در کل کشور را نیازمند همکاری و همراهی همه بخش‌های مرتبط با این موضوع دانست.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی در نشست با هوشنگ عشایری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری، ضمن تبیین راهکارهای بازسازی بافت‌های فرسوده در سطح استان، اجرایی شدن دستور و تاکید رئیس جمهور مبنی بر بازآفرینی شهری در کل کشور را نیازمند همکاری و همراهی همه بخش‌های مرتبط با این موضوع دانست.
استاندار خاطرنشان کرد: در این راستا مدیران اجرایی باید توجیه و ترغیب شوند و برای مردم و ساکنان بافت‌های فرسوده و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیز فرهنگ‌سازی و بسترسازی مناسب صورت پذیرد.
در این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی، شهردار شهرکرد و نماینده انبوه سازان نیز حضور داشتند.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری، آغاز جلسات بررسی دستورالعمل اجرایی بازآفرینی شهری از استان چهارمحال و بختیاری را نوید بخش اقدامات خوب در استان دانست و از آمادگی ارایه تسهیلات بانکی مناسب و معافیت‌های مربوطه عرصه ساخت و ساز به انبوه‌سازان و بخش خصوصی خبر داد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: