• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 979-586-5
  • خبرنگار : 99
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سمینار نوانگار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نخستین سمینار نوانگار به همت جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با حضور معاون اجرایی مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی کشور و روابط عمومی‌های سازمان‌ها و ادارات استان برگزار شد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری- سیروس رضایی هفتم آذرماه در این سمینار، با اشاره به نقش پررنگ روابط عمومی‌ها در توسعه سازمانی، گفت: یکی از جامع‌ترین تعاریف روابط عمومی، اداره کردن وظایف، شناسایی و ایجاد روابط مطلوب میان سازمان و جامعه است.
وی روابط عمومی را آینه تمام نمای سازمان دانست و افزود: سیمنار نوانگار با هدف آشنایی روابط عمومی‌‎های استان با شیوه‌های افکارسنجی و مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان تصریح کرد: مرکز افکارسنجی استان دو سال متوالی به عنوان مرکز برتر در میان مراکز استانی معرفی شد و آماده همکاری با سازمان ها و ادارات استان است.
وی با اشاره به فعالیت‌های مختلف جهاد دانشگاهی استان در حوزه‌های مختلف، خاطرنشان کرد: این مجموعه در حوزه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی در استان فعالیت دارد.
 به گزارش ایسنا، این سمینار یک روزه با همکاری اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
در این سمینار از مدیرعامل و واحد روابط عمومی شرکت گاز چهارمحال و بختیاری به عنوان دستگاه پیشتاز در اجرای طرح های نظرسنجی از مشترکین با حضور سرپرست جهاد دانشگاهی  استان تجلیل شد. همچنین از  مدیرکل روابط عمومی و امور بین االملل استانداری چهارمحال و بختیاری، روابط عمومی دانشگاه شهرکرد و اداره کل بیمه سلامت  به خاطر همکاری در  برگزاری نشست نوانگار تقدیر شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: