• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 979-185-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نوریان: حوزه ورزش چهارمحال و بختیاری در راهبردهایی که تدوین می‌شود، مغفول نماند

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی از معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان خواست در راهبردهایی که تدوین می‌شود حوزه ورزش استان مغفول نماند. 
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - اردشیر نوریان اول آذرماه در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: مرکز استان در زیرساخت‌های ورزشی عقب ماندگی‌های بسیار جدی دارد که نیازمند توجه است. 
نوریان با بیان اینکه سالن ورزشی غلات در شهر شهرکرد پتانسیل خدمات در حوزه ملی را دارد، گفت: اعتباری در گذشته در این سالن هزینه شده که اکنون بلااستفاده مانده است و باید به چشم ظرفیت ملی به آن نگاه شود. 
وی از معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان خواست در راهبردهایی که تدوین می‌شود حوزه ورزش استان مغفول نماند. 
نوریان ادامه داد: در گذشته در ورزش استان پول فراوانی در اختیار بود اما احداث سالن‌های ورزشی درسطح استان به دلیل برنامه‌ریزی ناقص نامتوازن، نامناسب توزیع شد به نحوی که اکنون در جاهایی که نیازی نیست سالن‌ها بلااستفاده مانده و در جای دیگری حتی دو متر فضای ورزشی موجود نیست که لازم است در توزیع اعتبارات تعادل حفظ شود. 
وی با اشاره به اینکه عملکرد ورزش و جوانان استان قابل تقدیر است، تصریح کرد: ورزشکاران مدال آور بسیاری در استان داریم که در تامین هزینه‌های رفت و آمد در فعالیت‌های ورزشی با مشکل مواجه هستند که نشان از وضعیت ضعیف اعتبارات جاری هیات‌های ورزشی است که باید افزایش یابد لذا بایستی به این مهم توجه بیشتری شود تا موجب مهاجرت ورزشکاران نشود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: