• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 979-188-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون وزیر ورزش و جوانان:

وجود چهار هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه اکنون چهار هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور وجود دارد، ادامه داد: بایستی همگرایی برای مطالبه جمعی میان مدیران ورزش و جوانان استان‌ها، سازمان برنامه و بودجه باشد تا پیگیری صورت گیرد در غیر این صورت اتفاقی نخواهد افتاد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - ژاله فرامرزیان اول آذرماه در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: ورزش به تحرک مجموعه دست اندکاران، مسئولان، مردم و همراهی ستادی نیاز دارد تا کارها پیش رود. 
وی افزود: تفاوت‌های سرانه ورزشی ناشی از اعتبارات نیست بلکه ناشی از یک سری مجموعه عوامل است که سال‌های گذشته آغاز شده و لایه به لایه  موجب مضاعف شدن عقب ماندگی یا  پیشرفت‌های قابل توجه شده است. 
فرامرزیان تاکید کرد: آنچه مسلم است در توان خود، متناسب با ظرفیتی که باید تعریف شود برای مواردی همچون فضای ورزشی مورد نیاز تلاش می‌کنیم. 
وی با بیان اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در جذب اسناد خزانه موفق بوده است، تصریح کرد: استان‌های کم‌برخودار روحیه مطالبه‌گری پایینی دارند و این امر در بین آنان عمومیت دارد. 
فرامرزیان با اشاره به اینکه اکنون چهار هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور وجود دارد، ادامه داد: بایستی همگرایی برای مطالبه جمعی میان مدیران ورزش و جوانان استان‌ها، سازمان برنامه و بودجه باشد تا پیگیری صورت گیرد در غیر این صورت اتفاقی نخواهد افتاد. 
وی بیان کرد: ظرفیت‌های قانونی بی‌نظیری در وزارت ورزش و جوانان مانند ماده 27 موجود است که می‌توان با استفاده از این ظرفیت‌ها بخشی از سالن‌هایی همچون سالن غلات شهر شهرکرد را تجاری کرد و واقعیت این است که اعتبارات با پروژه‌ها متناسب نیست. 
فرامرزیان با بیان اینکه باید بخشی از اعتبارات به نظارت بر عملیات و کنترل در کیفیت پروژه اختصاص یابد، تاکید کرد: در برخی استان‌‍‌ها برخی پروژه‌ها درگیر مراجع نظارتی است زیرا از ابتدا با کیفیت ساخته نشده است. 
وی خاطرنشان کرد: بایستی بخش خصوصی فعال شود تا با اتمام پروژه‌های ورزشی اشتغالزایی نیز صورت گیرد. 
فرامرزیان گفت: در حوزه جوانان کسری منابع نمی‌بینم و اگر استان‌ها برنامه مناسب ارائه دهند اعتبار لازم برای آنان را فراهم می‌کنیم که در سال جاری علی‌رغم کمبودها در شرایطی بسیار امن و مناسب مالی طراحی‌ها را انجام دادیم. 
وی در خصوص ورزشکاران مدال آور در المپیک تصریح کرد: از این ورزشکاران به صورت گلخانه‌ای حمایت می‌کنیم و منابع اعتباری کافی برای اعزام ورزشکاران به المپیک 2020 داریم تا ورزشکاران توانمند چهارمحال و بختیاری به سایر استان‌ها مهاجرت نکنند زیرا مردم بر جمیع حاکمیت حق دارند و باید حقوق آنان حفظ شود. 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: برای افزایش حقوق کارکنان وزارت ورزش و جوانان از هشت تا 9 سال پیش جنگیدیم و این اقدام در وزارت ورزش بسیار ضعیف بوده و اکنون به دلیل وضعیت اقتصادی فعلی متوقف شده است اما امیدواریم بتوانیم یک روند افزایشی را در حقوق کارکنان داشته باشیم. 
به گزارش ایسنا، بازدید از هتل ورزشکاران و سالن غلات در شهر شهرکرد و افتتاح سالن ورزشی چند منظوره اختصاصی بانوان در بروجن برخی از برنامه سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به استان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: