• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 978-2384-5
  • خبرنگار : 99
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار خبر داد:

پرداخت 100 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در چهارمحال و بختیاری

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری چهارمحال و بختیاری از پرداخت 100 میلیارد تومانی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری طی سال جاری در استان خبر داد و اظهار کرد: در سال جاری سه هزار و 70 میلیارد ریال تسهیلات برای کاهش نرخ بیکاری در استان از منابع ملی اخذ شده است و نرخ بیکاری استان در تابستان سال جاری به 13.9 درصد رسید.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری –  الله کرم نصیری، در ششمین جلسه شورای سیاست‌گذاری راهبردی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از تشکیل هفت کمیته بررسی دستاوردهای انقلاب در بخش ادارات استان خبر داد و گفت: این دستاوردها در جلسات ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ارائه خواهند شد.
وی بر تسریع جمع‌آوری دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های مختلف استان تأکید کرد و افزود: با توجه به نزدیک بودن به دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باید دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها بر تهیه این دستاوردها سرعت بیشتری داشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به تلاش‌های دشمنان اسلام و انقلاب در تحریک و تخریب افکار عمومی جهان و کشور در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، خاطرنشان کرد: قطعاً ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی به صورت مدون و علمی مردم را نسبت به ادامه راه انقلاب و پیروزی بر دشمنان امیدوار می‌کند.
نصیری حمایت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در تأمین هزینه‌های جمع‌آوری دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان و تدوین کتاب این دستاوردها را ضروری خواند و تصریح کرد: این سازمان باید به سرعت با تأمین منابع مالی، نیازهای کمیته‌های مختلف این ستاد را رفع کند.
وی از پرداخت 100 میلیارد تومانی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری طی سال جاری در استان خبر داد و اظهار کرد: در سال جاری سه هزار و 70 میلیارد ریال تسهیلات برای کاهش نرخ بیکاری در استان از منابع ملی اخذ شده است و نرخ بیکاری استان در تابستان سال جاری به 13.9 درصد رسید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به پیشرفت گسترده صنایع استان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی تنها یک کارخانه‌های ریسندگی پشم و تولید نخ در استان وجود داشت اما اکنون استان قطب بسیاری از صنایع مختلف در کشور است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: