• پنجشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 978-1585-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مجلس:

بهبود وضعیت معیشتی موجب تقویت اعتماد مردمی می‌شود

نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی تقویت اعتماد مردمی را در بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم دانست و گفت: شاید بهبود وضعیت اقتصادی سخت باشد اما باید همگان دست در دست یکدیگر دهند تا کمی بار معیشتی و مشکل بیکاری در خانواده‌ها حل شود. 
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - علی کاظمی 24 آبان ماه در شورای برنامه‌ریزی و مدیریت استان تصریح کرد: سرمایه اعتماد مردمی، سرمایه مهمی در کشور است که در این سال‌ها به دلایل مختلف کمی کمرنگ شده و باید تلاش کنیم تا تقویت شود. 
علی کاظمی تقویت اعتماد مردمی را در بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم دانست و گفت: شاید بهبود وضعیت اقتصادی سخت باشد اما باید همگان دست در دست یکدیگر دهند تا کمی بار معیشتی و مشکل بیکاری در خانواده‌ها حل شود. 
نماینده مجلس با اشاره به اینکه توجه به زیرساخت از دیگر مواردی است که می‌تواند سرمایه اعتماد مردمی را افزایش دهد، افزود: اینکه مسئولان پروژه‌های را آغاز کرده و با زمان‌بندی مشخص به اتمام می‌رسانند اعتماد مردمی را تقویت می‌کند. 
کاظمی با بیان اینکه باید با حداقل‌ها و نظارت دقیق پروژه‌ها را به اتمام رساند، خاطرنشان کرد: درست است در شرایط فعلی کشور کار سخت است اما در همین شرایط باید با پشتکار تلاش کرد و نظارت‌ها به روز شود. 
 در ادامه نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی محمد خالدی ، اظهار کرد: دولت در تنگنا قرار دارد و اختصاص بودجه نیازمند چانه‌زنی ویژه است که باید در این شرایط سعی کنیم تا منابع را از دست ندهیم و پروژه‌هایی که موجب رضایت مردم و حیاتی است را انجام دهیم. 
وی با بیان اینکه شهرستان لردگان دارای 365 روستاها معادل 50 درصد از روستاهای استان است، افزود: روستای رودشت در این شهرستان مشکل آب شرب دارد که در سفری با حضور استاندار قول دادیم این مشکل را حل کنیم و که نیازمند سه کیلومتر لوله است اما اکنون مدیر آب و فاضلاب شهری استان نسبت به حل این مشکل اقدامی نکرده که این به منزله نادیده گرفته شدن افدامات مطلوب نیست اما بایستی تلاش شود تا کارها صورت گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: