• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 978-4814-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دریافت سبد کالا نیاز به ثبت‌نام ندارد

دولت مدتی است که موضوع سبد حمایت غذایی را به منظور کمک به معیشت اقشار ضعیف و کم درآمد دنبال می‌کند.
اخیرا هیات وزیران به پیشنهاد مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه وبودجه کشور پرداخت کمک جبرانی به کارکنان دولت و مستمری‌بگیران صندوق‌های بازنشستگی کشوری، لشکری را به تصویب رسانده‌اند.
متاسفانه این روزها با داغ شدن بحث سبد کالا، عده‎‌ای افراد سودجو از طریق کافی‌نت‌ها و دیگر موسسات اقدام به ثبت‌نام افراد، برای دریافت سبد کالا کردند که در این زمینه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه چهارمحال و بختیاری - اظهار کرد: در روزهای اخیر مشاهده شده برخی از افراد سودجو قصد سوء استفاده به منظور ثبت‌نام برای سبد کالا را داشتند که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مراجعه به آن مراکز، جلوی اقدام غیر قانونی آن‌ها را گرفت.
وی افزود: تمامی آمار مربوط به کارکنان دولت، کارگران و بازنشستگان در سامانه جامع دولت موجود است و نیازی به هیچ‌گونه ثبت‌نام در سایت و یا مرکز خاصی نیست.
فاضلی با اشاره به اینکه دستگاه‌های حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد از مدت‌ها پیش سبد کالا به افراد تحت حمایت خود می‌دادند، خاطرنشان کرد: سبد کالایی که اخیرا اعلام شده، برای افرادی است که حقوق کمتر از سه میلیون تومان دریافت می‌کنند و از طریق سامانه، افراد مشمول این طرح شناسایی خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: