• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 978-1214-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

چهارمحال و بختیاری سردتر می‌شود

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: امروز صبح دمای هوا شهرکرد به دلیل وزش باد و ابری بودن آسمان، هشت درجه سانتی‌گراد بوده که از امروز با پدیده کاهش دما مواجه خواهیم بود.
مهرداد قطره در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری –  با اشاره به سامانه بارشی که از اواخر روز گذشته وارد استان شد، اظهار کرد: در اکثر نقاط استان شاهد رگبار پراکنده و رعد و برق بودیم.
وی افزود: میزان بارش در ایستگاه شهرکرد 16 میلی‌متر، بلداجی 20 میلی‌متر، لردگان 20 میلی‌متر، صمصامی 24 میلی‌متر، فرخشهر 15 میلی‌متر، سامان 16 میلی‌متر، بن 11 میلی‌متر، مال خلیفه 15 میلی‌متر، آورگان 16 میلی‌متر، سورشجان 16 میلی‌متر، اردل 26 میلی‌متر، شلمزار 15 میلی‌متر، آلونی 13 میلی‌متر و پل زمان‌خان 17 بوده است.
قطره خاطرنشان کرد: بیشترین میزان بارش را ، کوهرنگ با 35 میلی‌متر و کمترین میزان بارش را بروجن با هشت میلی‌متر در استان داشته است.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: امروز صبح دمای هوا شهرکرد به دلیل وزش باد و ابری بودن آسمان، هشت درجه سانتی‌گراد بوده که از امروز با پدیده کاهش دما مواجه خواهیم بود.
وی در ادامه بیان کرد: متوسط میزان بارش استان از ابتدای مهرماه تا کنون 26 میلی‌متر بوده که نسبت به دوره مشابه در گذشته 225 درصد و نسبت یه میانگین بلند مدت 67 درصد افزایش داشته است.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود سامانه بارشی جدید از روز سه‌شنبه خبر داد و گفت: این سامانه از روز سه‌شنبه و چهارشنبه به صورت رگبار پراکنده و رعدوبرق، اکثر نقاط استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: