• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 977-6514-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه شهرکرد:

نباید کشور را قربانی لبخند بیگانگان کرد

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: عده‌ای در کشور به لبخند بیگانه دل می‌بندد و لبخند بیگانه آن‌ها را شاد می‌کند، لذا کشور و ملت را به یک لخند بیگانه می‌فروشند و همه چیز را قربانی می‌کنند.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام 15 مهرماه در یادواره شهدا عشایری استان، با اشاره به فرمایشات امام راحل، افزود: عشایر ذخایر انقلاب هستند چراکه یاری‌گر انقلابند و امروزه شاهد هستیم که عشایر در عرصه‌های مختلف از جمله رزمندگی، جهاد، شهادت، تولید، کار، تلاش و پویایی حضور داشته و در عین حال فرهنگ دین و اسلام را به سلامت پاس نگه داشته و فرهنگ ناب اسلامی را در خانواده‌های خود به عنوان یک سنت نگهداری کرده‌اند که این امر برای کشور، یک ثروت و ذخیره است.
وی افزود: هر چه که به روستاها و عشایر خدمت کنیم کافی نبوده و لازم است که روستاها و مناطق عشایرنشین آنقدر آباد شوند که با شهر تفاوتی نداشته باشند
امام جمعه شهرکرد بیان کرد: لازم است عرصه تولید برای روستاییان و مناطق عشایرنشین فراهم شده تا بتوانند دست به تولید زده و به کشور و اسلام خدمت کنند چراکه این امر مایه نشاط خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری خطاب به عشایر، گفت: اوج بالندگی شما این است که سرباز اسلام و قرآن بوده‌اید و به وعده‌های پروردگار عمل کرده‌اید.
وی در ادامه بیان کرد: عده‌ای در کشور به لبخند بیگانه دل می‌بندد و لبخند بیگانه آن‌ها را شاد می‌کند، لذا کشور و ملت را به یک لخند بیگانه می‌فروشند و همه چیز را قربانی می‌کنند، اما عشایر وعده‌های خدا را دیده‌اند، آن‌ها را باور کرده و طی این 40 سال با یاری خدا توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند و نه از تحریم‌ها، نه از تهدیدات و نه از قطعنامه‌های سازمان ملل ترسیده‌اید.
امام جمعه شهرکرد با اشاره به آیاتی از قرآن، خاطرنشان کرد: با یاری خدا یک جمع کم بر جمع‌های کثیر، غلبه می‌کند، همانطور که در هشت سال دفاع مقدس در برابر دنیا ایستادگی کرده و به آن‌ها غلبه کردید
وی خاطرنشان کرد: عده‌ای در تلاش هستند تا به جامعه القا کنند که اگر برخی تعهدات و قراردادی امضا نشود، موجب ایجاد مشکل در کشور می‌شود اما شما به ریسمان خدا چنگ زنید و همواره خداوند شمارا یاری می‌کند.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: