• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 977-786-5
  • خبرنگار : 99
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست دانشگاه شهرکرد:

فعالیت‌های جهاد دانشگاهی نقش موثری در پیشرفت استان دارد

سرپرست دانشگاه شهرکرد با اشاره به فعالیت‌های مختلف جهاد دانشگاهی و اینکه این فعالیت‌ها نقش موثری در پیشرفت استان دارد، گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه‌های اشتغال زایی، برگزاری کلاس‌های آموزشی کوتاه مدت و کارآفرینی در استان نقش به سزایی داشته است. 
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال وبختیاری – سعید کریمی 10 مهرماه در دیدار با معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه دانشگاه شهرکرد همواره در کنار جهاد دانشگاهی بوده و این مجموعه را یاری داده است، اظهار کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی و استفاده از ظرفیت دانشجویان از مزیت‌های همکاری این دو مجموعه است. 
وی با اشاره به فعالیت‌های مختلف جهاد دانشگاهی، این فعالیت‌ها را گام موثری در پیشرفت استان دانست و عنوان کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه‌های اشتغال‌‍زایی، برگزاری کلاس‌های آموزشی کوتاه مدت و کارآفرینی در استان نقش به سزایی داشته است. 
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی نیز با اشاره به فعالیت‌های بی‌شمار جهاد دانشگاهی در سال‌های انقلاب، گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه‌های مختلف فرهنگی و پژوهشی فعالیت‌های موثری را در کشور انجام داده که تحسین جهانیان را برانگیخته است. 
وی یکی از مزیت‌های مجموعه جهاد دانشگاهی را تکیه بر توانایی خود دانست و خاطرنشان کرد: تنها 20 درصد از بودجه این مجموعه از دولت تامین می‌شود و مابقی بودجه با تلاش و همت جهادگران به دست می‌آید. 
شریفی‌زاده با اشاره به فعالیت سه پژوهشگاه رویان، ابن سینا و علوم انسانی و 23 پژوهشکده در سراسر کشور به همت جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: این مجموعه در راه اندازی پارک‌های علم و فناوری نیز موفق بوده و تاکنون سه پارک علم و فناوری احداث کرده است. 
وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی ارتباط خوبی با بدنه دانشگاه‌ها داشته و نهادی از دل دانشگاه است، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی سعی کرده است با استفاده از تبدیل علم به ثروت مشکلات اشغال را در جامعه برطرف کند. 
سرپرست جهاد دانشگاهی استان نیز در ادامه این دیدار با معرفی ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی استان، گفت: خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی و دوره‌های آموزش کوتاه مدت ظرفیت‌های موثر این مجموعه برای همکاری با دانشگاه شهرکرد است. 
سیروس رضایی با اشاره به برگزاری همایش‌ها و سمینارهای تخصصی در دانشگاه شهرکرد و استفاده از ظرفیت معاونت فرهنگی این مجموعه در دانشگاه، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی آمادگی همکاری با دانشگاه در انجام پژوهش‌های مختلف را دارد. 
  
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: