• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 977-784-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار تامین اعتبار تمامی پروژه‌های ملی و استراتژیک استان شد

استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار تامین اعتبار و توجه ویژه به تمامی پروژه‌های ملی و استراتژیک استان شد. 
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی در نشست با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با حضور نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در این نشست تامین اعتبار پروژه‌های مهم استان مورد بررسی قرار گرفت. 
وی افزود: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان چهارمحال و بختیاری، از زحمات و پیگیری‌های نماینده عالی دولت در استان در خصوص پروژه‌های ملی و استانی چهارمحال و بختیاری تقدیر و همگرایی و پیگیری مشترک استاندار و نمایندگان استان در پیگیری موارد را الگویی مناسب برای کل کشور دانست. 
استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار تامین اعتبار و توجه ویژه به تمامی پروژه‌های ملی و استراتژیک استان شد و نوبخت در پایان این نشست دستورات لازم در زمینه موارد مطرح شده را صادر کرد. 
وی همچنین با اشاره به حضور  در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در این نشست ضمن پیگیری مصوبات سفر کمیسیون آموزش به استان، پیرامون موضوعات مرتبط با حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی استان گفت و گو و تبادل نظر شد. 
عباسی خواستار توجه شایسته به مباحث زیرساختی حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی استان شد. 
وی خاطرنشان کرد: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مصوبات کمیسیون نیز در خصوص توسعه زیر ساخت و ایجاد و تقویت فضاهای آموزشی را به نمایندگان وزارتخانه های مرتبط حاضر در جلسه ابلاغ کرد. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: