• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 977-585-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دبیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد:

لزوم بکارگیری بازنشستگان به عنوان مشاور در دستگاه‌ها

دبیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم استفاده از تجربیات بازنشستگان، افزود: لازم است از این افراد در دستگاه‌ها و ادارات به عنوان مشاور استفاده شود.
علی کاظمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری -  با اشاره به اجرایی شدن قانون منع به‌کار گیری بازنشستگان، اظهار کرد: با توجه به تأیید این مصوبه مجلس شورای اسلامی از سوی شورای نگهبان، پس از ابلاغ رئیس جمهور تمام افرادی که شامل این قانون می‌شوند باید مسئولیت خودشان را به جوان‌ترها واگذار کنند.
وی با بیان اینکه اجرای این قانون موجب جوان‌گرایی بدنه مدیریتی می‌شود، تصریح کرد: پیش از این میان مدیران بالادست و مدیران جوان شکافی وجود داشت و تجارب انتقال پیدا نمی‌کرد؛ حال اگر مدیران جوان در کنار بازنشستگان قرار گیرند این فاصله مدیریتی از بین خواهد رفت.
 نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس با اشاره به لزوم استفاده از تجربیات بازنشستگان، افزود: لازم است از این افراد در دستگاه‌ها و ادارات به عنوان مشاور استفاده شود.
وی خاطرنشان کرد: با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کشور حدود 1600 مدیر بازنشسته جای خود را به نیروهای جوان خواهند داد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: