• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 977-2114-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری:


تمامی اختیارات و امکانات در دستگاه دولتی متمرکز نشود

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نباید تمام اختیارات و امکانات در دستگاه‌های دولتی متمرکز شود و باید با تقسیم وظایف میان این سه بخش سه بخش دولت، بخش خصوصی و جامعه مدنی زمینه را برای پیشبرد بهتر امور فراهم کرد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری –  به نقل از روابط عمومی استانداری استان اقبال عباسی در نشست با اعضای سازمان نظام مهندسی استان، افزود: نظام مهندسی اگر چه وظایف متعددی دارد اما مهمترین وظیفه آن ارائه طرح و برنامه برای رفع مسائل و مشکلات استان است.
وی ادامه داد: مساله آب یکی از مهمترین مسائل استان است که باید در خصوص بازچرخانی آب، تبیین فرهنگ صحیح مصرف آب و مدیریت فضای سبز سطح استان طرح ارائه شود و در خصوص اجرای آن مطالبه‌گری شود.
عباسی با اشاره به اهمیت نظام مهندسی در ساماندهی به امور عمرانی کشور، تصریح کرد: انتظارات از نظام مهندسی بسیار بالا است و باید از این ظرفیت بیش از پیش بهره گرفت.
استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر واگذاری امور دولت به بخش خصوصی، افزود: جامعه ای به توسعه و آبادانی دست می یابد که بتواند بین سه بخش دولت، بخش خصوصی و جامعه مدنی توازن برقرار کند.
عباسی گفت: نباید تمام اختیارات و امکانات در دستگاه‌های دولتی متمرکز شود و باید با تقسیم وظایف میان این سه بخش زمینه را برای پیشبرد بهتر امور فراهم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: