• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 977-188-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

داوران فوتبال چهارمحال و بختیاری سرمایه‌های کشور هستند

رئيس هيأت فوتبال چهارمحال و بختياري گفت: داوران فوتبال چهارمحال و بختیاری سرمایه‌های استان و کشور هستند .
طهمورث حيدری در گفت و گو با خبرنگار ايسنا - منطقه چهارمحال و بختياري- اظهار كرد: چهارمحال و بختياري با ٢٥ داور در سطح كشور و یک داور در سطح ملي و بين‌المللي وضعيت خوبي از لحاظ داوري دارد .
وی افزود: هر ساله ارزيابي داوران به منظور رتبه بندی صورت می‌گیرد و موعود بنيادی‌فر داور استان پس از عليرضا فغاني، براي دو سال پياپي رتبه دوم را كسب كرده است .
حيدری خاطرنشان كرد: موعود بنيادی‌فر از لحاظ سوابق، تحصيلات، توانمندي مديريت و سطح بالاي توان جسماني و ... دومين داور مطرح در سطح كشور است كه از افتخارات چهارمحال و بختياري به حساب مي ‎ ‌ آيد .
رئيس هيات فوتبال استان در ادامه با اشاره به حاشيه بازی صنعت نفت آبادان و پيكان، سنگ پراني و ورود تماشاچيان به داخل زمين که موجب شد براتعلي مولوي کمک‌داور استان مورد آسيب قرار گرفت، گفت: لازم است حادثه رخ داده در ورزشگاه اهواز پيگيری شده، عوامل شناسايی شوند و برخورد مجدانه با عاملان اين حادثه صورت گيرد .
وی با بیان اینکه هیات فوتبال استان به صورت ویژه این موضوع را دنبال می‌کند، تصریح کرد: هیات فوتبال و کمک‌داور استان بابت این موضوع به کمیته انضباطی شکایت کرده است .
در ادامه رئیس كميته اخلاق و فرهنگی هيأت فوتبال استان بیان کرد: امروز اخلاق‌مداری گمشده ورزش است و باید به صورت گسترده به این مهم رسیدگی شود .
حجت‌الاسلام كشاورز گفت: حذف تماشاچی راه حل مناسبي برای برخورد با اين موضوع نيست و نياز است كار فرهنگی در اين خصوص صورت گیرد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: