• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 976-8414-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نصب تجهیزات عزاداری به تاسیسات شبکه‌‎های برق خطر بروز حوادث را تشدید می‌کند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری از عزادران حسینی و مسئولین هیئت‌ها خواست در حین  برپایی تکایا و عزاداری، اصول ایمنی را رعایت کنند.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - مهندس مجید فرهزاد ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) بر رعایت اصول ایمنی در مساجد، حسینه‌ها و هیئت‌های عزاداری تاکید کرد و گفت: نصب تجهیزات عزاداری به تاسیسات شبکه های برق، خطر بروز حوادث را در پی دارد.
وی با اشاره به اینکه  شبکه‌های برق رسانی عایق نیستند، افزود: نزدیک کردن اجسام به حریم شبکه‌های برق ‌رسانی به منظور برپایی تکایا و نصب داربست، خطر برق گرفتگی و ایجاد حادثه را تشدید  می‌کند.
فرهزاد با تاکید بر اینکه پایه‌ها و تجهیزات برق‌رسانی محل مناسبی برای نصب پرچم و وسایل عزاداری نیست ، از مسئولین هیئت‌ها  خواست به منظور حفظ جان خود و سایر شهروندان و جلوگیری از وقع حوادث ناگوار، از نصب هرگونه تجهیزات به پایه‌ها و تاسیسات برق‌رسانی خودداری کنند.
وی خاطرنشان کرد: مسئولین هیئت‌ها می‌توانند برای برقراری انشعاب موقت برق به امور برق محل سکونت خود مراجعه کرده و نسبت به اخذ انشعاب اقدام کنند  و در صورت وقوع هرگونه حادثه احتمالی مراتب را از طریق تلفن مرکز فوریت‌های برق با شماره 121، گزارش دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: