• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 976-586-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کاروان تحرک، نشاط و پویایی با اعتبار 4.5 میلیارد ریال در چهارمحال و بختیاری تجهیز شد

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: کاروان تحرک، نشاط و پویایی با اعتبار 4.5 میلیارد ریال در استان تجهیز شده است.
خدایار قاسم‌پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: از اواخر شهریورماه سال جاری کاروان تحرک، نشاط و پویایی شامل تجهیزات ورزشی به مناطق 17 گانه آموزشی استان ارسال می‌شود.
وی با بیان اینکه تجهیزات ورزشی مورد نیاز برای اجرای با کیفیت درس تربیت بدنی شامل انواع توپ والیبال، تور، راکت، طناب ورزشی و... است، افزود: این تجهیزات با اعتبار 4.5 میلیارد ریال فراهم شده است.
قاسم‌پور با اشاره به اینکه این کاروان سال گذشته برای نخستین بار به تمام مدارس استان در مقاطع تحصیلی مختلف ارسال شد، تصریح کرد: امسال با الگو قرار دادن چهارمحال و بختیاری، این کاروان در کشور به تمام مدارس فرستاده می‌شود.
وی ادامه داد: اجرای با کیفیت یک کلاس درس تربیت بدنی نیاز به نیروی متخصص، تجهیزات و فضای ورزشی دارد، لذا با توجه به این سه مقوله مهم، کاروان تحرک، نشاط و پویایی با هدف تکمیل تجهیزات و اجرای با کیفیت درس تربیتن بدنی به مدارس استان فرستاده می‌شود.
قاسم‌پور با بیان اینکه در زندگی امروزی زندگی آپارتمان نشینی موجب کم‌تحرکی دانش‌‌آموزان شده است، تاکید کرد: به منظور ایجاد نشاط و تحرک، دانش ‌آموزان در مدارس، صبح خود را با ورزش صبحگاهی آغاز می‌کنند و در زنگ‌های استراحت نیز در «حیات پویا» قرار می‌گیرند و به صورت ساماندهی شده به تحرک و بازی می‌پردازند.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی 98-97، در طول هفته 12 هزار و 500 ساعت کلاس آموزش درس تربیت بدنی به دانش‌آموزان در تمام مقاطع تحصیلی استان آموزش داده خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: