• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 976-184-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در پنج ماه ابتدای امسال صورت گرفت:

پرداخت 1868 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری

مدیر شعب بانک کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری از پرداخت 1868میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان، دامداران و صنایع مرتبط با بخش کشاورزی توسط بانک کشاورزی استان طی پنج ماه ابتدای امسال خبر داد.
 هوشنگ طاهری میرقائد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با اعلام این خبر، اظهار کرد: بانک کشاورزی استان در راستای بیانات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال، 411 میلیارد  ريال تسهیلات از محل اعتبار ایجاد اشتغال پایدار روستایی و عشایری به  150 نفر از فعالان و صنایع مرتبط با بخش کشاورزی استان پرداخت کرده که این میزان تسهیلات زمینه اشتغال 342 نفر را ایجاد خواهد کرد.
وی افزود: از محل اعتبار صندوق توسعه ملی نیز 651 میلیارد ريال تسهیلات به 894 نفر از کشاورزان، دامداران و صنایع مرتبط با بخش کشاورزی مصوب و پرداخت شده است.
مدیر شعب بانک کشاورزی استان ادامه داد: این میزان تسهیلات موجب تثبیت اشتغال 1000 نفر و ایجاد اشتغال برای 130 نفر شده است.
وی در ادامه از پرداخت 124 میلیارد  ريال تسهیلات ازدواج به 811 نفر از جوانان استان خبر داد.
طاهری میرقائد تصریح کرد: در سایر بخش‌ها از جمله مکانیزاسیون کشاورزی، اشتغالزایی بند د تبصره 16 و تسهیلات ارزان قیمت به عشایر و تشکل‌های آسب دیده و ... در مدت  یاد شده 682 میلیارد  ريال تسهیلات ارزان قیمت توسط بانک کشاورزی استان پرداخت شده است.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: