• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 975-887-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه پیام نور استان:

تعامل دانشگاه پیام نور با جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری در ارتقاء سطح کیفیت علمی استان موثر است

رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری گفت: ارتباط و تعامل دانشگاه پیام نور با جهاددانشگاهی استان در ارتقاء سطح کیفیت علمی استان موثر است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – علیرضا آبرود 17 مردادماه در دیدار با سرپرست جدید جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، با اشاره به توانایی‌ها و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: ارتباط و تعامل دانشگاه پیام نور با جهاددانشگاهی استان در ارتقاء سطح کیفیت علمی استان موثر بوده و هماهنگی دانشگاه پیام‌نور با جهاد دانشگاهی موجب تعالی هر دو مرکز علمی استان خواهد شد.
وی افزود: توانایی و عملکرد جهاد دانشگاهی در حوزه فرهنگی و پژوهشی در سطح استان و کشور بسیار پسندیده و تاثیرگذار است و استفاده دو طرفه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دانشگاه پیام‌نور با جهاددانشگاهی نیز موجب توسعه سطح کیفی و علمی خواهد شد.
آبرود با گرامیداشت روز خبرنگار، تصریح کرد: وظیفه ما نگه‌داشتن انگیزه در وجود خبرنگاران است چرا که خبرنگار برای انجام رسالت خویش نیاز به انگیزه و علاقه دارد.
وی  ادامه داد: نقش خبرنگار در شرایط کنونی کشور بسیارحائز اهمیت است و خبرنگاران با اطلاع مردم از اخبار پشت‌پرده در راستای خودباوری و ایجاد همبستگی ملی  و آرامش‌بخشی به جامعه حرکت می‌کنند.
آبرود خاطرنشان کرد: تعلق سازمانی هر فرد به سازمان خود، رمز موفقیت هر شخصی است است و خبرنگاران بیشترین تعلق و تعصب را نسبت به سازمان خود دارند.
رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در خصوص  آموزش عالی با وجود رسانه‌های گروهی نقش خبرنگار بیش از گذشته تآثیرگذار و مهم است چراکه خبرنگار موجب ایجاد تحول شده و می‌تواند در آینده کشور بسیار موثر باشد.
وی اشاره به عملکرد ایسنا در چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: سرعت عمل، اطلاع‌رسانی، شفاف سازی و حضور به موقع و همیشگی در تمامی صحنه‌ها از ویژگی‌های این خبرگزاری است.   
سرپرست جهاددانشگاهی استان با اشاه به فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در سه حوزه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، تصریح کرد: دانشگاه پیام‌نور با همکاری این نهاد انقلابی می‌‌تواند در پیشبرد و توسعه فعالیت­های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی گام‌های موثر بردارد.
سیروس رضایی خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی آمادگی تعامل و همکاری در مباحث مختلف را با دانشگاه پیام‌نور دارد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: