• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 975-1786-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر استانی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری:

جهاد دانشگاهی با جذب نخبگان می‌تواند در توسعه استان تاثیر مثبت بگذارد

مدیر استانی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری گفت: جذب و اجماع نخبگان می‌تواند در توسعه استان اثربخش باشد و جهاددانشگاهی با جذب بخبگان، اجرای عملیاتی شدن ایده‌ها می‌تواند در توسعه استان تاثیر مثبت بگذارد.
تیمور نظری‌فرد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری- با اشاره به تاثیر عملکرد جهاد دانشگاهی در حوزه‌های تحقیقاتی،  آموزشی و فرهنگی، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی طی چند سال گذشته فعالیت‌های بسیار مناسبی را در زمینه‌های مختلف در استان انجام داده است که می‌توان به مناظرات دانشجویی و دیگر فعالیت‌های فرهنگی اشاره کرد.
وی با اشاره به اینکه دغدغه اصلی تمام دستگاه‌ها، خدمت به مردم است، افزود: خدمت به مردم ملزم به استفاده از ابزار و دانش است که جهاد دانشگاهی می‌تواند با آموزش، کارآفرینی برنامه‌های مناسب، ذهنیت‌سازی و بستر سازی، گفتمان انقلابی را توسعه و ترویج دهد و در راستای رضایت‌مندی مردم حرکت کند. 
مدیر استانی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت‌های جهاددانشگاهی در زمینه سلول‌های بنیادی و بانک خون رویان بسیار ارزشمند بوده که توسعه و گسترش آن در مناطق کمتر توسعه یافته می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
نظری‌فرد خاطرنشان کرد: جهادانشگاهی با آموزش و تربیت مربیان به منظور ایجاد اشتغال، کسب درآمد، توانمندسازی افراد، توانسته تا حدودی در بحث تنگناهای اقتصادی و نیازهای معیشتی مردم نقش موثری ایفا کند چرا که نداشتن آموزش موجب از بین رفتن منابع می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: جذب و اجماع نخبگان می‌تواند در توسعه استان اثربخش باشد و جهاددانشگاهی با جذب بخبگان، اجرای عملیاتی شدن ایده‌ها می‌تواند در توسعه استان تاثیر مثبت بگذارد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: