• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 975-5514-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کارشناس مذهبی رسانه:


امروز فهم صحیح ولایت فقیه برای حفظ انقلاب، بسیار تاثیرگذار است

 کارشناس مذهبی رسانه گفت: امروز فهم صحیح ولایت فقیه برای حفظ انقلاب بسیار مهم و تاثیرگذار است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی 14 مردادماه در همایش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به رسالت همگان طی این چهار دهه، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین رسالت‌ها حفظ اصول است همان‌طور که اما راحل انقلاب را با فرضیه ولایت فقیه بنیانگذاری کرد و مردم هم با آشنایی کامل از ذهنیت امام به استقبال انقلاب آمدند و امروزه فهم صحیح ولایت فقیه برای حفظ انقلاب بسیار مهم و تاثیر گذار است.
وی با اشاره به حفظ و صیانت از انقلاب، افزود: لازم است صیانت از دین و انقلاب انتقال پیدا کند و رسالت در مقابل انقلاب، نیازمند تقدیر است در حالی که در میان مردم یأس و ناامیدی مشاهده می‌شود.
حجت الاسلام رفیعی خاطرنشان کرد: حفظ نظام ملزم به ایجاد وحدت و همدلی است، نباید یکدیگر را تخریب کرد و اعتدال و عقلانيت را نیز باید مورد توجه قرار داد چرا که حرکت‌های افراطی و تند در طول تاریخ موجب آسیب شده است.
وی تقويت مبانی انقلاب را از جمله عوامل صیانت از دین دانست و گفت: لازم است مردم بدانند نظام ولایت فقیه مانند دیگر انقلاب های جهان نیست بلکه یک انقلاب دینی است که بر اساس فرضیه امام راحل در کتاب حکومت اسلامی و بر اساس ادامه استمرار حکومت ائمه و حاکمیت ایشان بنیانگذاری شده و ‌بایستی این مهم روشن شود تا فرق میان این انقلاب با دیگر انقلاب‌ها در جهان آشكار شود.
کارشناس مذهبی رسانه دشمن شناسی، حفظ نشاط انقلاب و امید در مردم، تقویت روحیه قناعت، پرهیز از افراطی‌گری و شایسته سالاری را از دیگر عوامل مهم و اصلی صیانت از انقلاب و نظام دانست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: