• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 975-785-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری معرفی شد

سجاد موسویان با حضور معاون هماهنگ کننده امور عمرانی استاندار به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری معرفی شد. 
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - مجید نظری ۱۱ مردادماه در این آیین، اظهار کرد: با توجه به قصوراتی که در سازمان همیاری شهرداری‌ها رخ داده بود، امید است این سازمان‌ بازوی توانمندی برای شهرداری‌ها باشد. 
معاون هماهنگ کننده امور عمرانی استاندار افزود: لازم است با همکاری و تعامل تمامی افراد این سازمان را از بلا تکلیفی درآوریم زیرا کارها جز با تعامل و همدلی محقق نخواهد شد که مهم‌ترین امر، پیشرفت رو به جلو در کارها است. 
نظری گفت: باید این سازمان در واگذاری برخی از بخش‌ها به بخش خصوصی اقدامات لازم را انجام دهد و به صورت راهبردی به شهرداری‌ها کمک کند. 
وی با اشاره به اینکه بها دادن به نیروهای جوان در انتصابات از سیاست‌های استاندار است، تصریح کرد: امید است سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری‌ها کارهای مربوط به سازمان را طبق برنامه‌های تعیین شده پیش ببرد و با همکاری و بر اساس برنامه‌ زمانبندی شده باید به نتایج مطلوب دست یابیم. 
در ادامه نورالله غلامیان دهکردی، شهردار شهرکرد بیان کرد: امید است سازمان همیاری شهرداری‌ها با سرپرست جدید بتواند آن را به جلو پیش ببرد زیرا این کار برای کسب درآمد نیازمند تلاش ۲۴ ساعته است. 
در پایان سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌ها استان خاطرنشان کرد: بایستی حس تلاشگرانه در سازمان را درک کنیم و با همدلی و ایجاد حس اعتماد قطعا می‌توان اقدامات خوبی را انجام داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: