• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 975-1086-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/38 سال با جهاد دانشگاهی/

جهاد دانشگاهی می‌‎تواند نقش موثری در رفع نیازهای کشور ایفا کند

رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: جهاد دانشگاهی با فعالیت‌های خود در زمینه سلول‌های بنیادی خون بندناف، اشتغالزایی، ایده‌پردازی و... می‌تواند نقش موثری در رفع نیازهای کشور ایفا کند.
سعید کریمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری –اظهار کرد: جهاد دانشگاهی در راستای اهداف خود بسیار تاثیرگذار بوده و در راستای منویات مقام معظم رهبری حرکت کرده است.
وی افزود: این نهاد انقلابی در زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی حرکاتی را در سطح جامعه انجام می‌دهد و در نهایت موجب ایجاد انگیزه و شوق در میان دانشجویان می‌شود که این یک حرکت مثبت است.
کریمی در خصوص نقش ساختار جهاددانشگاهی در رفع نیازهای کشور به هنگام فشارهای اقتصادی تاکید کرد: این نهاد با فعالیت‌های خود در زمینه سلول‌های بنیادی خون بندناف، اشتغالزایی، ایده‌پردازی و... می‌تواند نقش موثری را در رفع نیازهای کشور ایفا کند.
رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: استان دارای شرایط و اقیلم خاص است که زیستگاه‌های ویژه خود را دارد و جهاد دانشگاهی می‌تواند در خصوص اقیلم شناسی، ریزگردها، گردشگری و توریسم وارد شود و علاوه بر آموزش به مخاطبان خود، پژوهش کاربردی موثر نیز انجام دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: