• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 975-986-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کسب عنوان برترین تیم توسط دانشگاه شهرکرد در رويداد فرهنگي ورزشي دانشجويان دختر كشور

دانشگاه شهرکرد عنوان برترین تیم را در رويداد فرهنگي ورزشي دانشجويان دختر كشور کسب کرد.
 به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، تیم ورزشی دختران دانشگاه شهرکرد با شرکت در بزرگ‌ترين رويداد فرهنگي ورزشي دانشجويان دختر كشور به میزبانی دانشگاه شیراز، با كسب بيشترين مدال و امتياز عنوان برترین تیم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.
 در این دوره از مسابقات  که با شركت حدود دو هزار دانشجوي دختر طی 10 روز رقابت ورزشکاران يازده رشته ورزشي از 96 دانشگاه كشور با 15 ورزشكار در قالب تيم‌هاي دووميداني، شنا و تيراندازي موفق به كسب دو مدال طلا و دو مدال نقره و همچنين ركورد شكني 100 متر شنا كرال پشت شد.
تارا صوفي نعمتي املشي از ورزشكاران تيم شنای دانشگاه شهرکرد موفق به كسب 2 مدال طلا در رشته‌هاي 100 متر كرال پشت و 50 متر حمل آدمك  وهمچنين شكستن ركورد 100 متر كرال پشت دانشجويان سراسر كشور  به مدت 6 ثانيه  و همچنين كسب 2 مدال نقره در رشته هاي 200 متر مختلط انفرادي و 200 متر آزاد را کسب کرد.
تيم دانشگاه شهركرد توانست جايگاه 15 اين مسابقات‌ را در بين 96 تيم شركت كننده از آن خود كند كه اين مقام بهترين مقام دانشگاه شهركرد در المپيادهاي ورزشي دانشجويان در تمام ادوار گذشته بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: