• دوشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 975-3214-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نمایشگاه نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان‌های فنی و حرفه‌‌ای سراسر کشور افتتاح شد

نمایشگاه نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان‌های فنی و حرفه‌‌ای سراسر کشور افتتاح شد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – بهروز امیدی هشتم مردادماه در حاشیه افتتاح نمایشگاه نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان‌های فنی و حرفه‌‌ای سراسر کشور در استان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این نمایشگاه از امروز تا پایان 10 مردادماه جاری دایر است  و تمام هنردوستان می‌توانند از آن دیدن کنند.
وی با اشاره به وجود 174 اثر هنری موجود در نمایشگاه، این موارد آثار راه یافته به نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان‌های فنی و حرفه‌‌ای سراسر کشور است که از 26 استان هستند.
امیدی تصریح کرد: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای افراد جویای کار است تا ببینند در هنرستان‌ها فنی و حرفه‌ای عرصه کار فراهم است.
وی خاطرنشان کرد: امروز یکی از چالش‌های جدی دولت موضوع اشتغال است  و دانش‌‌آموزان می‌توانند با بازدید از این نمایشگاه ملاحظه کنند که حتی در دوران تحصیل نیز می‌توانند مسیر شغلی خود را انتخاب کنند و درآمدزا باشند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان به خانواده‌ها توصیه کرد از این نمایشگاه دیدن کنند.
امیدی بیان کرد: استان در رده بالایی در این جشنواره است و برخی رشته‌ها را نیز برای نخستین بار  در هنرستان‌ها اضافه خواهند شد که این از مزایای برگزاری نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان‌های فنی و حرفه‌‌ای سراسر کشور در استان است.
به گزارش ایسنا، این نمایشگاه پس از آیین افتتاحیه در فرهنگسرای شهرکرد با حضور مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و معاون آموزش دفتر فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش افتتاح شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: