• دوشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 975-185-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس:

بانک مرکزی نتوانسته حوزه‌های اقتصادی را به طور صحیح راهبری کند

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی نتوانسته حوزه‌های اقتصادی، به خصوص حوزه ارزی را به طور صحیح راهبری کند.
قاسم احمدی لاشکی در حاشیه سفر اعضای کمیسیون آموزش به چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - با اشاره به مدیریت نامناسب اقتصادی در کشور، تصریح کرد: در حال حاضر فرار مالیاتی دارندگان کارت‌های بازرگانی 15 هزار میلیارد تومان بوده که این مقدار با یک سال کار عمرانی کشور برابر است و این یکی از آسیب‌های جدی است.
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه بیان کرد: 187 نفر از نمایندگان مجلس در پی این موضوع نامه‌ای در خطاب به رئیس جمهور نوشته که انتظار رفته طی این هفته این موضوع پیگیری شود.
احمدی لاشکی در ادامه بیان کرد: اتحاد و همدلی اولین راه شفابخش است و لازم است که دست از تخریب یکدیگر برداریم.
نماینده چالوس در مجلس خاطرنشان کرد: مجلس از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در راس امور قرار دارد و دولت نیز به عنوان یک دستگاه اجرایی باید مورد توجه قرار بگیرد و دستگاه قضایی نیز پشتوانه خوبی است که باید با نیروهای مسلح و تمام ارگان‌ها یکدست شوند.
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حال حاضر آمریکا به دنبال ايجاد یک موج ناامنی از لحاظ روانی در جامعه است و نباید با ایجاد فضایی در کشور به آن کمک کرد.
احمدی لاشکی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ما به دنبال کنترل کردن هستیم تا مدیریت‌محوری، تصریح کرد: لازم است کشور برنامه‌محور باشد و امید است این موضوع که بحث آمایش را طلب می‌کند و این نیز به تربیت افراد در دانشگاه‌ها بستگی دارد و لازم است افرادی تربیت شود تا بتوان توسط آن ها از مشكلات گذر کنیم.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، لازم است به صورت شبانه روزی، کار و تلاش کرد و احاد ملت با تمامی دستگاه‌ها همکاری کنند و یادمان نرود جامعه‌ای که ولایت دارد، بن بست ندارد.
احمدی لاشکی در پایان بیان کرد: تندروی‌ها در حوزه سياست بايد منع شود و تنها دغدغه اصلي بايد مردم و مشكلات آن‌ها باشد.
انتهای پیام

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: