• یکشنبه ۳۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 974-2586-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری:

خیران مهم‌ترین پشتیبانان دانشگاه‌ها هستند

رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری حضور خیران در دانشگاه پیام نور استان را ارزشمند و نیکو دانست و افزود: خیران می‌توانند مهم‌ترین پشتیبانان در دانشگاه‌ها باشند.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری -  به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور شهرکرد، علیرضا آبرود 31 تیرماه در دیدار خیران خارج از کشور در دانشگاه پیام‌نور شهرکرد به همراه معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام‌نور، تعامل ارزنده خیران با دانشگاه را از نشانه‌های امید بخش دانست و اظهار کرد: خیران همواره در توسعه فضای علم، دانش و عمرانی دانشگاه نقش موثری دارند و استفاده ازظرفیت خیران می‌تواند در توسعه و تعالی دانشگاه‌ها کمک شایانی کند.
وی حضور خیران در دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری را ارزشمند و نیکو دانست و افزود: خیران می‌توانند مهم‌ترین پشتیبانان در دانشگاه‌ها باشند.
آبرود گفت: امیدواریم با کمک خیران بتوان زیر ساخت‌های عمرانی دانشگاه را توسعه داده و تکمیل کنیم.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های خیران در دانشگاه تنها به پروژه‌های عمرانی محدود نیست، تصریح کرد: حمایت از دانشجویان بی‌بضاعت می‌تواند از برنامه‌های اصلی خیران در دانشگاه باشد.
در ادامه معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور استفاده از ظرفیت خیران را یکی از ارزشمندترین و بهترین راه‌ها برای تنوع‌بخشی به دانشگاه‌ها دانست و گفت: اقدامات خیران در دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری قابل تقدیر است و مشارکت آن‌ها می‌تواند به شکوفایی هر چه بیشتر دانشگاه کمک کند.
علیزاده بیان کرد : کمک‌های خیران بسیار ارزشمند است و می‌تواند سهم مهمی در توسعه و تعالی دانشگاه‌ها داشته باشد.
به گزارش ایسنا، در این دیدار خیران ضمن تشکر از تعامل و همکاری مسولان دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری، از پروژه مسجد علی بن ابی طالب دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد بازدید کردند و ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت این پروژه دیدگاه‌ها و نظرات خود را با معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه و رئیس دانشگاه پیام نور استان در میان گذاشتند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: