• پنجشنبه ۲۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 974-1188-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا


پروژه دهکده المپیک در چهارمحال و بختیاری نیازمند پیگیری است

 نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه دهکده المپیک در چهارمحال و بختیاری نیازمند پیگیری است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمهال و بختیاری – اردشیر نوریان 28 تیرماه در آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی بام ایران، اظهار کرد: چهارمحال و بختیاری شایسته مکان‌های ورزشی و خوابگاه مناسب است و انتظار می‌رود مسئولان به منظور تأمین و فراهم کردن وضعیتی درخور قهرمانان استان تلاش وافر و تاثیرگذار داشته باشند.
وی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری افزود: لازم است ورزش استان یکپارچه شده و به همه ورزشکاران از تمام نقاط استان به یک چشم نگاه کرد.
نوریان با اشاره به اینکه استان شایسته چنین جوانانی است، تصریح کرد: امید است با همکاری استاندار، پیگیری مسئولان و مدیران مرتبط، پروژه مجموعه دهکده المپیک در استان، که طی چند سال اخیر بدون پیشرفت مانده و هم‌چنین خوابگاه ورزشکاران که نه تنها برای ورزشکاران استان، بلکه برای تمام ورزشکارانی که از دیگر استان‌ها به بام ایران آمده، در آینده‌ای نه چندان دور به بهره‌برداری برسد.
نماینده مردم فارسان، اردل، کیارو کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در ادامه این آیین، افزود: لازم است یک برنامه‌ریزی درست برای استان در نظر گرفته شود و در برنامه تجلیل از استان، باید استانی فکر کرد.
علی کاظمی با اشاره به کاهش سرانه ورزشی در استان، تصریح کرد: عدم وجود اسپانسر ملی در استان یکی از دلایل اصلی این مشکل است و لازم است سهم ورزش در استان لحاظ شده و صندوق حمایت از ورزشکاران شکل بگیرد.
وی در پایان بیان کرد: باید با برنامه‌ریزی در تمام موارد از جمله در بحث عمران در استان، یک فکر اساسی کرد تا بیش از پیش نام‌آورانی را در استان داشته باشیم.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: