• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 974-11514-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئيس شورای شهر تاکید کرد:

لزوم تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری برای فرادنبه

رئيس شورای شهر فرادنبه با اشاره به اینکه جذب و به کارگیری افراد جویای کار در صنایع شهرستان صفر است، گفت: با توجه به دارا بودن جوانان با تحصیلات عالیه لازم است به این شهر توجه خاصی شود و برای این شهر بسته‌های سرمایه‌گذاری تهیه شود. 
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - عبدالواحد رئيسی ۲۱ تیرماه درآیین کلنگ‌زنی سرای امید فرادنبه با اشاره به اینکه شهر فرادنبه به عنوان شهر دارالعلم شناخته می‌شود، اظهار کرد: بیشترین پزشکان و مهندسان از این شهر هستند که متاسفانه در برخی از موارد شاهد بیکاری افراد هستیم بنابراین لازم است در این زمینه تدابیری اندیشیده شود. 
رئيس شورای شهر پایدار کردن صندوق بازنشستگی برای افراد بازنشسته این شهر را خواستار شد. 
رئيسی رفع مشکلات حقوقی و معیشتی و پایین بودن سطح حقوق افراد فرهنگی نسبت به تورم، لزوم برقراری بیمه تکمیلی و درمانی فرهنگیان، نبود کانون فعال بازنشستگی، پرداخت وام کم بهره، ارائه بسته‌های حمایتی به بازنشستگان و حفظ شان و مقام فرهنگیان را از مسائل مربوط به فرهنگیان شهرستان برشمرد. 
وی با اشاره به اینکه این شهر به عنوان نخستین شهر قطب کشاورزی و دامداری استان شناخته می‌شود، تصریح کرد: متاسفانه بیمه کشاورزان در سه ماه پایان سال قطع می‌شود و خود آن‌ها باید بیمه را پرداخت کنند، لازم است حمایت‌هایی از بیمه کشاورزان و دامداران صورت گیرد زیرا بازنشستگی ندارند و تا زمانی که توان دارند به فعالیت ادامه می‌دهند. 
رئيسی مشکلات مربوط به بیمه قالی‌بافان، بیمه کارگران ساختمانی و بیمه بیکاری را نیز مطرح کرد. 
وی با اشاره به اینکه جذب و به کارگیری افراد جویای کار در صنایع شهرستان صفر است، گفت: با توجه به دارا بودن جوانان با تحصیلات عالیه لازم است به این شهر توجه خاصی شود و برای این شهر بسته‌های سرمایه‌گذاری تهیه شود. 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: