• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 974-1384-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همایش سراسری استانداران کشور برگزار شد

همایش سراسری استانداران کشور با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن پیامبر اعظم (ص) وزارت کشور برگزار شد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری در این همایش که عصر چهارشنبه ۱۳ تیر در محل وزارت کشور برگزار شد در ابتدا  قائم مقام وزیر کشورحسین هاشمی اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش بررسی مسائل روز کشور با نگاه اقتصادی و جمع بندی نقطه نظرات و دیدگاههای استانداران در این حوزه است.
در ادامه نشست معاون اقتصادی وزیر کشور بابک دین پرست از امضای دو تفاهم نامه بین اتاق تعاون ایران و وزارت کشور و همچنین خانه معدن ایران و وزارت کشور با حضور مدیران ارشد این دو بخش و وزیر صنعت معدن و تجارت در پایان این نشست، خبر داد.
معاون امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور همچنین گزارشی از عملکرد استانها در حوزه اقتصادی با تمرکز بر اولویت‌های دولت در حوزه اشتغال ارائه کرد.
معاون سیاسی وزارت کشور اسماعیل جبارزاده نیز در این همایش گفت: جمع بندی نظرات استانداران در این نشست، به هیات دولت ارائه خواهد شد.
استاندار چهارمحال بختیاری  اقبال عباسی نیز در همایش سراسری استانداران با محوریت بررسی مسائل اقتصادی روز کشور با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور ،محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن ، تجارت هاشمی قائم مقام و معاونان وزارت کشور حضور پیدا کرد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: