• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 974-487-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تشریح فعالیت‌های ستاد نهج‌البلاغه خوانی در چهارمحال و بختیاری

دبیر ستاد نهج‌البلاغه‌خوانی در چهارمحال و بختیاری فعالیت‌‎های یک ساله این ستاد در استان برای گسترش نهج البلاغه خوانی و انس مردم با این کتاب تشریح کرد.
به ‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - هوشنگ گنجی اظهار کرد: نهضت نهج‌البلاغه‌خوانی با شعار«من نهج‌البلاغه می‌خوانم» به دنبال گسترش خواندن این کتاب شریف و ترغیب مردم برای انس گرفتن با آن است.
وی گفت: در این راستا نهضت نهج‌البلاغه‌خوانی در استان حدود یک سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی ادامه داد: این نهضت در طی این مدت به تشکیل ستادهای شهرستانی به منظور تشکیل جلسات نهج‌البلاغه‌خوانی در بین اقشار مختلف مردم در منازل، مساجد، ادارات و محافل مختلف اقدام کرده است.
گنجی بیان کرد: این ستاد با دعوت از حجت‌الاسلام حمیدرضا مهدوی ارفع، مسوول این نهضت در کشور و برگزاری جلسات مختلف در میان اقشار مختلف مردم، آنان را با هدف نهضت و روش آسان نهج‌البلاغه‌خوانی آشنا کرده و در طی این مدت به منظور دسترسی آسان مردم به کتاب نهج‌البلاغه، این کتاب را از انتشارات نهضت نهج‌البلاغه‌خوانی تهیه کرده است.
وی یادآور شد: امسال در راستای نهضت نهج‌البلاغه‌خوانی، در هفته آخر ماه رمضان(۱۹ تا ۲۵ خردادماه) حجت‌الاسلام مهدوی ارفع در استان حضور یافت.
گنجی سخنرانی در جمع فعالان فرهنگی و اعضای فعال نهج‌البلاغه‌خوانی به مدت شش روز در سالن سازمان تبلیغات اسلامی استان با موضوع «فاصله انقلابی بودن و انقلابی ماندن» از دیدگاه امام علی (ع) در نهج‌البلاغه، سخنرانی در جمع اساتید و کارکنان دانشگاه شهرکرد با موضوع رزق حلال از دیدگاه نهج‌البلاغه، برگزاری دو کارگاه آموزشی ویژه مربیان و مبلغان نهج‌البلاغه‌خوانی برای ۶۰ نفر از خواهران و برادران را از برنامه‌های این استاد توسط ستاد نهج‌البلاغه‌خوانی استان تنظیم و اجرا شد.
وی یادآور شد: حضور در شهرستان‌های بروجن، بن، فارسان و سخنرانی در جمع فعالان نهضت نهج‌البلاغه‌خوانی و مردم و تبیین نهضت نهج‌البلاغه‌خوانی برای آنان، حضور در جلسات نهج‌البلاغه‌خوانی در فرخشهر و شهرکیان و پاسخ به سوالات شرکت کنندگان در این جلسات از دیگر برنامه‌های این ستاد بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: