• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 973-9514-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تحویل خودروهای حمل زباله به دهیاری‌های چهارمحال و بختیاری

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: 15 دستگاه ماشین‌آلات مربوط به حمل زباله، سه دستگاه خودروی آتش‌نشانی، دو دستگاه خودروی سنگین به منظور حمل زباله با اعتبار یک میلیارد تومان و دو دستگاه خودروی نیسان کمپرسی برای جمع‌آوری و حمل زباله به دهیاری‌ها تحویل داده شد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - ملک‌محمد محمودیان 20 خردادماه در کارگروه توسعه روستایی و عشایری استان، اظهار کرد: در سال گذشته دو میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار برای اجرای 62 پروژه عمرانی در استان جذب شده است.
وی افزود: 400 میلیون تومان اعتبار در بخش گردشگری روستایی برای اجرای پنج پروژه گردشگری در پنج روستای هدف گردشگری جذب شده است، همچنین از سال 95، مقرر شد اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در بحث اعتبارات همکاری لازم را انجام دهد که تاکنون کمکی از سوی این اداره کل صورت نگرفته است.
محمودیان گفت: 15 دستگاه ماشین‌آلات مربوط به حمل زباله، سه دستگاه خودروی آتش‌نشانی، دو دستگاه خودروی سنگین به منظور حمل زباله با اعتبار یک میلیارد تومان و دو دستگاه خودروی نیسان کمپرسی برای جمع‌آوری و حمل زباله به دهیاری‌ها تحویل داده شد.
در ادامه معاون ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به راه‌اندازی 100 خانه ورزش روستایی در استان، تصریح کرد: تجهیز و راه‌اندازی 100 خانه ورزش روستایی دیگر از برنامه امسال است که طی چند ماه آینده انجام خواهند شد.
تشنیزی از برگزاری المپیاد ورزش‌ روستایی در مهرماه سال جاری برای دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی تا دبیرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: اصلاح فقر حرکتی در میان دانش‌آموزان روستایی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: