• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 973-1484-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بیش از 80 میلیارد تومان تسهیلات روستایی، عشایری و فراگیر در حوزه صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری تصویب شد

کارشناس تسهیلات سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تا کنون 80 میلیاردتومان تسهیلات روستایی، عشایری و فراگیر در حوزه صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری برای پرداخت به متقاضیان تصویب شد.
به‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - محمد قربانی اظهار کرد: در مرحله نخست بررسی طرح‌های متقاضی تسهیلات در زمینه اشتغال روستایی، عشایری و فراگیر، بیش از700 درخواست به این سازمان ارسال شده است که پس از بررسی کمیته‌های شهرستانی و استانی 600 متقاضی واجد دریافت تسهیلات شدند.
وی افزود:با معرفی این تعداد متقاضی به بانک‌های عامل استان زمینه اشتغال یک‌هزار و 456 نفر در حوزه صنعت، معدن و تجارت با پرداخت 80 میلیارد و 653 میلیون تومان فراهم شده است.
قربانی ادامه داد: از این مجموع 37 میلیارد و 892 میلیون تومان با اشتغال 613 نفر در بخش تسهیلات روستایی و عشایری و 42 میلیارد و 716 میلون تومان با اشتغال 843 نفر در بخش فراگیر است.
وی تصریح کرد:بیشترین تصویب پرداخت تسهیلات برای تولیدکنندگان پوشاک، مصنوعات چوبی، فرآوری محصولات معدنی کوچک مقیاس، صنایع تبدیلی – تکمیلی کشاورزی و مواد غذایی و آب معدنی است.
قربانی خاطرنشان کرد: سایر پرونده‌ها نیز تا پایان خردادماه در طرح‌های متقاضی تسهیلات در زمینه اشتغال روستایی، عشایری و فراگیر بررسی می‌شود.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: