• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 973-1685-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشانگر پای‌بندی به نظام است

فرماندار لردگان گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشانگر وحدت و پای‌بندی به نظام و ولایت است.

برهان حسین‌پور آقایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - اظهار کرد: رژیم اشغالگر قدس، صهیونیست‌ها و آمریکا بزرگترین دشمن جهان از جمله ایران است که با راهپیمایی روز قدس به آن‌ها نشان خواهیم داد کشور ایران متکی به هیچ کشور و ابر قدرتی نیست.

وی افزود: قطعا راهپیمایی امسال کوبنده‌تر از سال‌های گذشته و با حضور تمامی اقشار مردم برگزار خواهد شد که قطعا حضور گسترده مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است.

حسین‌پور آقایی گفت: مردم ایران با حضور خود به ترامپ و صهیونیست‌ها نشان خواهند داد همیشه در صحنه و پای‌بند به انقلاب هستند و تا آخرین قطره خون خود، در برابر دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشانگر وحدت و پای‌بندی به نظام و ولایت است، تصریح کرد: هنوز حضور مردم در راهپیمایی‌های متعدد بعد از گذشت سال‌ها، کمرنگ نشده و روز به روز پای‌بندی به انقلاب مستحکم‌تر می‌شود.

فرماندار لردگان تاکید کرد: در هیچ کجای دنیا حضور گسترده مردم به جز در نظام جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمی‌شود که این حضور نشان از پای‌بندی مردم به خون شهدا و ایستادگی آن‌ها در برابر دشمنان است.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که ملت ایران همانند دوران جنگ در برابر دشمنان ایستادگی کرد در این دوران نیز قاطعانه از نظام و انقلاب تا رسیدن آن به دست صاحب اصلی، دفاع خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: