• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 973-1585-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

حضور در راهپیمایی روز قدس، شکوه و عظمت نظام را به جهانیان اثبات خواهد کرد

نماینده مردم اردل، فارسان، كوهرنگ و كيار در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور با کمیت و کیفیت مردم همراه با اتحاد در روز قدس بار دیگر شکوه و عظمت نظام را به جهانیان اثبات خواهد کرد.

علی کاظمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: تمام موفقیت‌های کسب شده توسط مردم ایران به دلیل اتحاد و وحدت میان آنان بوده است.

وی افزود: روز قدس توسط امام راحل پایه‌گذاری شد و مسلمانان هر ساله آخرین جمعه ماه رمضان را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در صحنه حاضر می‌شوند و با این اقدام اتحاد و انسجام جهان اسلام را شاهد هستیم.

کاظمی با اشاره به موضوع انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس در سال جاری، گفت: این اقدام در نهایت موجب اعمال جنایات بیشتر به مردم فلسطین خواهد شد و این اقدام دور از انسانیت است.

عضو فراکسیون نفت و نیرو مجلس ادامه داد: موضوع انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت‌المقدس، با انزجار اکثر کشورهای دنیا و حتی برخی از کشورهای هم پیمان آمریکا روبرو شد و این را اقدام را محکوم کردند

وی ادامه داد: جنایاتی به دلیل این انتقال، اتفاق افتاد و رژیم صهیونیستی با کشتار افراد بی‌گناه به ویژه زنان و کودکان موجب شد تا هر انسانی خارج از مذهب و قومیت خود از این امر متأثر شود که این جنایات و مطرح شدن موضوع انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت‌المقدس از دلایلی هستند که لازم است امسال حضور همگان در راهپیمایی روز قدس بیش از گذشته پررنگ شود.

وی با بیان اینکه حضور با کمیت و کیفیت مردم همراه با اتحاد در روز قدس بار دیگر شکوه و عظمت نظام را به جهانیان اثبات خواهد کرد، تصریح کرد: برخی از کشورهای اسلامی در مقابل موضوع انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس واکنش مثبت داشتند اما برخی دیگر آن‌گونه که باید از مظلومیت مردم فلسطین حمایت نکردند.

کاظمی اظهار کرد: با وجود خروج آمریکا از برجام، حضور باشکوه و قدرت در راهپیمایی روز قدس، نشان دهنده زنده بودن و قدرتمند بودن مردم کشور است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با حضور گسترده و حماسه‌ای عظیم به جهانیان اعلام می‌کنیم مبارزه با استکبار و صهیونیسم از اصول سازش‌ناپذیر و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است و این راه تا ابد ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: