• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 973-7814-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اسرائیل به عنوان یک اشغالگر، باید محو شود

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی روز قدس برای مردم فلسطین و دنیا پیام دارد و آن این است که در هر زمان و شرایطی اشغالگری محکوم است و اسرائیل به عنوان یک اشغالگر، باید محو شود.
محمد خالدی در گفت ‌و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری –اظهار کرد: امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه رمضان را به منظور حمایت از قدس و فلسطین، روز قدس نامگذاری کردند.
وی با بیان اینکه بایستی پیرو راه و ایده بنیانگذار انقلاب بود، افزود: با گذشت سال‌ها از این نامگذاری، کشورهای انگشت شماری و در رأس آن ایران، از فلسطین حمایت می‌کنند و از این کار دست برنداشتند.
خالدی تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس برای مردم فلسطین و دنیا پیام دارد و آن این است که در هر زمان و شرایطی اشغالگری محکوم است و اسرائیل به عنوان یک اشغالگر، باید محو شود.
وی با اشاره به اینکه تا زمانی که اسرائیل این مسیر را ادامه می‌دهد ایران نیز بر حمایت از فلسطین پابرجا ایستاده است، تاکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، مبارزه با رژیم صهیونیستی و قبول ندشتن این رژیم اشغالگر را به استکبار گوشزد می‌کند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، به معنای انسجام داخلی است و نشان می‌دهد که مردم ایران همچنان استوار و ثابت قدم در راه انقلاب گام برداشته و خواهند داشت.
وی گفت: پیام روز قدس برای رژیم صهیونیستی به شکل روشن این است که ایران دست از حمایت از فلسطین برنداشته است

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: