• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 973-1385-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

گام برداشتن در راستای حل مشکلات مردم، رسالت اصلی نزدیکان امام خمینی (ره) است

فرماندار فارسان گفت: حفظ آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و گام برداشتن در راستای پیگیری و حل مشکلات مردم از رسالت‌های اصلی نزدیکان امام خمینی (ره) است.
مرداس طاهری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در پرتو مکتب، ملت و رهبری به وجود آمده که این عوامل نیز موجب وحدت و تداوم انقلاب اسلامی شده است، همچنین اسلامیت و جمهوریت انقلاب اسلامی و هدایت‌گری و سکان‌داری انقلاب اسلامی به دست رهبری با توجه به رهنمودهای به موقع از عوامل منشا رسیدن انقلاب امام خمینی (ره) به 40 سالگی بوده است.
وی حفظ آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، حفظ وحدت، همراهی و همدلی مسئولان و مردم، عدم تفرقه‌افکنی در جامعه، استفاده از امکانات کشور در راستای خدمات‌‎رسانی به مردم و گام برداشتن در راستای پیگیری و حل مشکلات مردم را از رسالت‌های اصلی نزدیکان و یاران امام راحل عنوان کرد.
طاهری گفت: اعتماد و اعتقاد حقیقی و صادقانه به مردم و اعتقاد راسخ و عملی به پیروزی حق بر باطل، اصرار و پافشاری در اعلام و پیگیری آرمان‌ها، صراحت و شجاعت در اعلام مواضع و اجتناب از ملاحظه‌کاری، سیاست‌مداری و آینده‌نگری امام راحل از ایشان شخصیتی خاص ساخته بود.
وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره ) به عنوان معمار و پرچمدار انقلاب اسلامی و بیداری ادیان الهی در جهان اسلام است، خاطرنشان کرد: حفظ حرمت از بیت امام در درجه اول بر عهده آحاد ملت ایران و بعد از آن بر عهده تمامی مسلمانان و حاکمان جهان اسلام است همچنین در هر برهه زمانی بر عهده تمامی مسئولان نظام، احزاب سیاسی، انقلابی و مردم است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: