• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 973-1285-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بنیانگذار انقلاب یک مجتهد شجاع تمام عیار بود

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنیانگذار انقلاب یک مجتهد شجاع تمام عیار بود و هرگز تسلیم استبداد نشد.
محمد خالدی در گفت ‌و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: چهاردهم خرداد ماه سالروز رحلت امام خمینی (ره) است و آن زمان مجلس بهترین تصمیم انقلابی را گرفت و مدیریت کشور را به دست رهبر فرزانه سپرد.
وی افزود: علارقم فراز و فرودهای ایجاد شده در مسیر انقلاب توسط دشمن مستکبر و فشارهای بین‌المللی که تا امروز بر کشور وجود داشته است، انتخاب رهبری شایسته به خوبی موجب شده تا کشور از گردنه‌های صعب‌العبور عبور کند.
خالدی با اشاره به اینکه کشور چهار دهه است با وجود دشمن ابرقدرت، روی پای خود ایستاده است، تصریح کرد: این نتیجه با همراهی و حمایت همه جانبه مردم و رهبری یک رهبر فرزانه حاصل شده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: امام خمینی (ره) یک مجتهد شجاع بود که در زمان خویش با آن خفقان موجود در کشور توانست بدون هیچ ترسی، اسلام را زنده نگه دارد و سخنان امام جهانی بود که همین شجاعت، از ایشان یک شخصیت خاص و کاریزماتیک ساخته بود.
وی تاکید کرد: ایشان در خصوص اسرائیل و استبداد کشور در دوران طاغوت، سخنرانی‌های تند داشتند و یک مرجع شجاع تمام عیار بودند که با تبعید نیز، به عنوان یک رهبر کامل، هرگز تسلیم نشدند.
عضو شورای عالی انرژی کشور اضافه کرد: امام خمینی (ره) یک استثا است و ایده و رفتار ایشان هرگز نباید فراموش شود بلکه باید نسل‌های بعدی که معتقد به راه بنیانگذار انقلاب هستند، نگاه و پیام ایشان نسبت به موضوعات کشور را فراموش نکنند.
خالدی خاطرنشان کرد: در کشور همواره حوزه و روحانیت مورد اعتماد مردم بوده و خواهد بود و بنیانگذار انقلاب به گردن مردم و مسئولان حق دارد و باید شأن ایشان همیشه حفظ شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: